Lovely Gazebo

  • 30 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Apartament Lovely Gazebo Mediolan jest położony 2 km od takich obiektów jak Teatr Arcimboldi, prawie 5 min pieszo od stacji metro Pasteur.

Apartament dysponuje patio i balkonem oraz takimi udogodnieniami jak klimatyzacja. Obiekt wyposażony jest w bidet, oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto dostępne są suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Apartament Lovely Gazebo oferuje szereg udogodnień, w tym czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

Ten apartament leży w dzielnicy Moscova, 15 min jazdy od lotniska Mediolan-Linate. Ten apartament znajduje się w niewielkiej odległości od takich miejsc jak Milano Centrale. 3 km od obiektu znajduje się Zamek Sforzów. Apartament Lovely Gazebo znajduje się kilka kroków od najbliższego przystanku autobusowego Via Padova - Via Pasteur.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Lovely Gazebo Mediolan
Colorful Nolo Studio
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Colorful Nolo Studio

190 m od nieruchomości
USD 66 USD 59
za noc
Central Station - Smarthouse-Self&Express Checkin
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Central Station - Smarthouse-Self&Express Checkin

9.0
Wspaniały 2 opinie
363 m od nieruchomości
USD 196 USD 176
za noc
Mo109 - Loreto - Duomo- Large -
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Mo109 - Loreto - Duomo- Large -

4.6
Przyjemnie 46 opinii
404 m od nieruchomości
USD 186 USD 167
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Mediolan-Linate
    10 km

    Stacje kolejowe

    Central Station of Milan (Stazione Centrale di Milano)
    1,5 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Patio
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 13:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji015146-LNI-00057,IT015146C2U7IGFFHW
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Lovely Gazebo oferuje bezpłatne Wi-Fi?
      Internet w apartamencie Lovely Gazebo dostępny jest za darmo.
    • Czy apartament Lovely Gazebo akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Lovely Gazebo nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Mediolan-Linate
    10 km

    Stacje kolejowe

    Central Station of Milan (Stazione Centrale di Milano)
    1,5 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Lovely Gazebo Mediolan

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij